Pompy ciepła

Niskoenergetyczny system

Pompy ciepła to rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze, tańsze oraz bardziej ekologiczne od kotłów gazowych, olejowych czy innych systemów elektrycznych.

Komfort w Twoim domu przez cały rok

Pompy zapewniają komfort w domu nawet przy ekstremalnie niskich temperaturach zewnętrznych.

Zwiększ oszczędność energii

Pompy ciepła Panasonic pozwalają na nawet 80% oszczędności w wydatkach na ogrzewanie w porównaniu do grzejników elektrycznych.

Pompy ciepła - powietrze woda

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem pomp ciepła firmy PANASONIC. Nasza usługa jest kompleksowa od projektu do montażu i serwisu. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży. Zapraszamy do kontaktu.

Jak działa pompa ciepła powietrze – woda.

Pompa ciepła zasysa świeże powietrze, które następnie przepływa przez wypełnione czynnikiem chłodniczym R32 wężownice (podobnie jak w chłodziarce). Ciepło odebrane z powietrza jest automatycznie przekazywane za pomocą czynnika chłodniczego do wody grzewczej oraz do wody użytkowej, na potrzeby gospodarstwa domowego. Powietrzne pompy ciepła są dobrym rozwiązaniem zarówno do nowych domów jak i do domów modernizowanych.

Powietrzne pompy ciepła Panasonic – zalety.

Zapewniają ogrzewanie, klimatyzację i podgrzaną wodę dla domu. Idealne dla budynków bez dostępu do sieci gazowej. Działają nawet podczas dużych mrozów (–20°C) Montowane na zewnątrz, nie zajmują cennej powierzchni mieszkalnej. Sprawdzona technologia firmy Panasonic — pierwsze urządzenia wyprodukowane już w roku 1973 — szeroko obecna w innych krajach.

Efektywna energetycznie alternatywa w stosunku do systemów olejowych, gazowych i paliw stałych (węgiel, drewno itp.) Wysoka zgodność z innymi efektywnie energetycznymi źródłami energii, np. panelami fotowoltaicznymi.

.

Sprzedaż, montaż, serwis

Obsługujemy klientów z regionu: Aleksandrów Kujawski, Toruń, Ciechocinek, Włocławek - sprzedaż, montaż, serwis.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Serwis tel. 667 721 095

Biuro tel. 663 210 822